Lubaczowskie Dni Seniora za nami

Powiększ obraz

Zakończyły się Lubaczowskie Dni Seniora. Przez ponad tydzień seniorzy uczestniczyli m.in. w wyjeździe studyjnym do Żołyni oraz warsztatach, zajęciach i spotkaniach zorganizowanych przez Lubaczowską Radę Seniorów. Tegoroczny program spotkał się z dużym zainteresowaniem i nasze Centrum Aktywności Seniorów każdego dnia tętniło życiem…

Tegoroczne Dni Seniora rozpoczęły się w środę 30 listopada wyjazdem seniorów do Żołyni na warsztaty pt. „Lepiej zapobiegać niż chorować”. W ramach programu odbyło się spotkanie z dietetyczką i profilaktykiem z zakresu zaburzeń odżywiania i chorób metabolicznych, a w piątek seniorzy spotkali się w Centrum Aktywności Seniorów, spędzając miły wieczór przy grach planszowych.

Na początku tygodnia Burmistrz Miasta dodał otuchy seniorom, którzy mimo wietrznej i zimnej aury z zadowoleniem maszerowali po ścieżkach Lubaczowa hartując swój organizm, by następnego dnia w Centrum Aktywności Seniorów w ramach akcji pt. „Podziel się swoja twórczością”, seniorzy prezentowali swoje cudowne dzieła rękodzielnicze.

W środę 7 listopada seniorzy udali się do Miejskiego Domu Kultury, by oklaskiwać m.in. swoich kolegów i koleżanki występujące w  spektaklu teatralnym „Szałwia, rozmaryn, tymianek, zdechła mysz”

Zwieńczeniem tegorocznych Dni Seniora Ostatnim było spotkanie z zespołem „Radość”, zakończone wspólnym śpiewaniem kolęd.

Gratulujemy inwencji, zaangażowania i doskonałej zabawy podczas tegorocznego święta.