W Centrum Aktywności Seniorów z dietetykiem

Powiększ obraz

O wszystkich zaletach wody dla ludzkiego organizmu usłyszeli seniorzy z Lubaczowa, którzy uczestniczyli w poniedziałek (7.11) w spotkaniu z Elżbietą Zadworną – dietetykiem. Był to pierwszy wykład, który odbył się w Centrum Aktywności Seniorów. Następne spotkania organizowane będą w każde poniedziałki listopada.

Licznie przybyli seniorzy mogli posłuchać prelekcji na temat nawadniania organizmu. Można było uzupełnić swoją dotychczasową wiedzę na temat wody, która jest najbardziej rozpowszechnionym i znanym płynem – której, ile, w jakiej postaci i jak często powinniśmy ją dostarczać do naszego organizmu. Osoby starsze poznały także odpowiedź na pytanie: „Jakie napoje powinniśmy spożywać, a których powinniśmy unikać?”.

Kolejne spotkania z dietetykiem – Elżbietą Zadworną w Centrum Aktywności Seniorów przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 31 odbędą się o godz. 16:00 w następne poniedziałki miesiąca:

14.11.2016 r. – „Proste kroki do zdrowia. Oczyszczanie organizmu”
21.11.2016 r. – „Zasady zdrowego odżywiania”
28.11.2016 r. – „Problemy naszego zdrowia a nasza dieta”

Zapraszamy wszystkich seniorów z Lubaczowa!

Spotkania organizowane są w ramach projektu „Mamy Radę – damy radę”, który został dofinansowany ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. Projekt realizuje Fundacja Światłoczułość, działania wpiera Urząd Miejski w Lubaczowie.

B.Klatka